Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2019

Posted on

Vodafone Bedava İnternet kampanyaları hangileridir? Nasıl Yapılır? Vodafone bedava internet veren uygulamalar nelerdir? Bedava internet hilesi var mı? İşte tüm bu sorularınızın cevapları..

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Olur?

  • Perşembe Günleri TL Yükleyerek 2 GB İnternet Kazanın

Perşembe günleri Vodafone hat sahiplerinin 20 TL yüklemleri durumunda 2 GB internet hediye ediliyor. Bu internetin kullanım süresi ise 1 gün ile sınırlı.

  • Yedek MB İle İnternetsiz Kalmayın

Vodafone tarafından sunulan Akıl Küpü tarifeleri için geçerli olan Yedek MB paketleri her yıl üç kez kullanılabiliyor. Bunun için Yedek MB yazarak 3636’ya SMS atmanız yeterli olacaktır. Faturalı hatlarda 500 MB olmak üzere yılda üç kez hattınıza tanımlanacağını belirtelim. İnternetiniz bitse bile her yıl 1,5 GB bedava internetinizi kullanabilirsiniz.

  • 4.5G İle Hızlı İnternet Keyfini 2 GB Bedava İle Çıkarın

Vodafone 4.5G yazarak 4545’e SMS gönderirseniz bir aylık sürede 2 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

  • Faturasızlara Özel 2 GB Hediye İnternet

Faturasız Vodafone hattınız varsa ABONE SUPER2GB yazarak 3636’ya SMS gönderin. Böylece bedava 2 GB internetiniz Vodafone hattınıza yüklenir.

  • Vodafone Fatura Tercihini Değiştirerek 1 GB Kazan

Eğer faturalı hattınıza basılı fatura almak yerine SMS seçeneğini tercih ederseniz 15 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hattınıza tanımlanacaktır. Dilerseniz Vodafone Yanımda uygulamasından bunu gerçekleştirebilirsiniz. Fakat müşteri hizmetleri ve 7000’i arayarak aynı talebi ileterek Vodafone bedava internet paketini temin edebilirsiniz.

 

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

 Vodafone aboneleri için, bedava internet veren bazı mobil uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamaları akıllı telefonunuza indirerek, bu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

  • Vodafone Yanımda İle Günlük 250 MB Kazanın

Her hafta bir kez kullanabileceğiniz Bana Ne Var özelliğini Vodafone Yanımda uygulamasında görebilirsiniz. Tıklamanız doğrultusunda gün içerisinde kullanmak için 250 MB internet hattınıza tanımlanacaktır.

  • Vodafone Yanımda İle Hem İnternet Hem Sürpriz Hediyeler Kazanın

Bana Ne Var özelliğini kullanırken 250 MB, 500 MB veya 1 GB internet kazanma şansınız var. Bunlar günlük veya haftalık olarak hattınıza tanımlanabilir. Ayrıca sinema biletinden hediye çeklerine kadar uzanan bir ödül havuzu var. Her hafta yalnızca bir kez değerlendirebilirsiniz.

  • Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone tarafından sunulan İnternet Avcıları oyununu yükleyerek ve BİT avlayarak her gün hediye internet paketleri kazanabiliyorsunuz. Bunlar kimi zaman saatlik kullanımlar kimi zaman ise günlük internet paketleri olarak değişken limitlerle sunulabiliyor.

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya sitelerini, internet paketinizden harcamadan kullanabilir, fotoğraf ve video paylaşımı yapabilir, resim ve videoları ücretsiz seyredebilirsiniz.

Diğer GSM operatörlerinde olduğu gibi; Vodafone bedava internet hilesi gibi bir durum yoktur. Eğer siz bu hileye ulaşabiliyorsanız, Vodafone yazılım ekibinin o açığı kapatması çok uzun sürmez.

Buy Now:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir