Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2019

Posted on
Turkcell Bedava İnternet 2019

Turkcell bedava internet kampanyaları nelerdir? Nasıl yapılır? Turkcell bedava internet veren uygulamalar hangileridir? Bedava internet hilesi var mı? İşte aradığınız yanıtlar.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Nasıl Olur?

Turkcell bedava internet kazanmanın çeşitli yolları vardır. İster GSM operatörünün size sunacağı tarifler ya da paketlerle, ister telefonunuza indirebileceğiniz çeşitli mobil uygulamalarla. Gelin şimdi bunları hep birlikte inceleyelim.

Otomatik Ödeme Talimatına 2 GB İnternet

Faturalı hat kullanıcılarının tümünü kapsayan promosyona başvuru yapmaya gerek yok. Otomatik ödeme talimatıyla ilk faturanız ödendiğinde direkt olarak 2 GB internet hattınıza tanımlanır. Hediye paketin kullanım süresi bir ay sürmektedir.

Enflasyonla Mücadele Kampanyası İle 2’ye Katla

Enflasyonla topyekün mücadele kampanyasına istinaden sunulan promosyon ise tarifenizde bulunan internet paketini ikiye katlıyor. Bunun için Türkcell uygulaması BİP üzerinden Enflasyonla Mücadele kanalına abone olmanız yeterli. Bu kampanyanın kullanımı şu sıralar aktif görünmese de tekrardan sunulabileceği düşünülüyor.

Platinum Doğum Günü Hediyesi 1 GB

Turkcell Platinum tarifelerde geçerli olan doğum günü sürprizi ise 24 saat boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet oluyor.

Faturalı GNÇ Paketlerde Gece İnterneti Tam 1 GB

GNÇ paketlerden birisine sahipseniz 22.00 ile 06.00 arasında geçerli olmak üzere 1 GB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Faturasız GNÇ Full Paketiyle 1 GB İnternet Hediye

Faturasız GNÇ paketlerinde de Full seçeneğiyle 10 GB interneti 45 TL’ye değerlendirebilirsiniz. Ayrıca 1 GB internet hediyesi ile sunuluyor.

GNÇ Tarifelere 1 GB Hediye

GNÇ tarifelerden birisini kullanıyorsanız 30 TL üstü aylık yüklemenize 1 GB hediye internetiniz hazır.

Hesabım İle Yükle Kazan

Şu sıralar Dijital Operatör olarak değişen Turkcell Hesabım uygulamasından TL yükleyerek 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Uzun Süre Yükleme Yapmayan Faturasız Hatlara 3 GB Hediye

Faturasız hat kullanıcılarının 7 ay yükleme yapmamasıyla beraber, ilk yüklemelerinde 3 GB internet paketleri tanımlanmaktadır. Bu hediye paketini bir ay kullanabilirsiniz.

Banka Yüklemesi İle 1 GB İnternet Kazanın

Dilerseniz mobil bankacılık ile dilerseniz ATM üzerinden TL yükleme işlemini yapabilirsiniz. Kayıt veya başvuruya gerek kalmadan otomatik olarak 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Fırtına Paketlerinde 1+5 GB Hediye İnternet

Eğer Turkcell Fırtına paketlerinden birisini kullanıyorsanız 1 GB internetiniz hediye. Ayrıca BİP üzerinden de kullanabileceğiniz 5 GB sizi bekliyor.

Turkcell’e Haydi Gel İle Geç ve 24 GB Hediye İnternet Kazan

Belirlenmiş faturalı paketlere geçerek hattınızı Türkcell’e taşıyın ve her ay 2 GB olmak üzere 12 ay boyunca bedava internet kazanın. Toplamda 24 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

 

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell mobil uygulamalarını kullanarak, bedava internet kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. İşte bunun için yapmanız gerekenler;

Paycell İle 3 GB İnternet Kazanın

Turkcell ödeme yöntemi olarak karşımıza çıkan Paycell ile her 100 TL yüklemenize üç kez olmak üzere 1 GB hediye verilecek. Böylece 3 kez 100 TL yükleme yaparak 3 GB hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Paycell ile harcadığınız her 1 TL’ye 5 MB hediye internet veriliyor.

Turkcell BİP Kullan ve 3 GB İnternet Kazan

Arkadaşlarınla BİP üzerinde grup kurarak mesajlaşmaya başlayarak 1 GB bedava internet kazanabilirsin. Ayrıca grup mesajları 1.000’i aştığı an 2 GB hediye hattına tanımlanacaktır.

61Cell Goller Cepte İle 200 MB İnternet Kazan

61Cell kullanan Trabzonspor taraftarları Goller Cepte Premium aboneliği için 61Cell Gol TS yazarak 2200’a mesaj göndermelidir. Bu taleple birlikte 200 MB internet hatlarına tanımlanacaktır.

Goller Cepte İle 500 MB Hediye İnternet

Android kullanıcıları Google Play Store’dan, iOS kullanıcıları ise AppStore üzerinden Goller Cepte uygulamasını yükleyebilir. Uygulamayı yükleyerek anında 500 MB hediye kazanma fırsatınız var.

Lifebox İle 5 GB İnternet Kazanın

Lifebox kullanmaya başlayarak telefonunuzdaki hafıza sorunu çözebilirsiniz. Ayrıca Lifebox için özel olarak 5 GB internet erişimi ve 50 GB depolama alanı Turkcell’den hediye.

Toplantıdayım Uygulamasıyla Haftalık 1 GB İnternet Kazanın

Toplantıdayım uygulamasını kullanmaya başladığın an geçerli olan haftalık internet hediyesidir. 1 GB internet direkt hattınıza tanımlanır.

Salla Kazan İle Dilediğiniz Kadar İnternet Kazanın

Salla Kazan uygulamasına her hafta giriş yaparak hediyenizi alın. 10 GB’a kadar bedava internet paketlerini hattınıza tanımlayın.

Yaani Arama Motorunu Kullanın ve 2 GB Kazanın

Yaani uygulamasını yükleyerek yerli arama motorunu kullanarak bir kez arama yapın. Böylece hattınıza 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB tanımlanacaktır. Ayrıca 10 gün düzenli kullanarak 20 arama yaptığınızda yeniden 1 GB hediye kazanabilirsiniz.

Diğer GSM operatörlerinde olduğu gibi, “Turkcell bedava internet hilesi” diye bir şey yoktur. Bu tip bilgilere itibar etmeyiniz.

Turkcell bedava internet veren uygulamaları yukarıda belirtmiştik.Bunların dışındaki uygulamaları akıllı cihazınıza ya da cep telefonunuza indirmemenizi tavsiye ederiz. Özellikle program izinlerine çok dikkat etmelisiniz.
Turkcell kullananlar da, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya sitelerinde dilediğince fotoğraf ve video paylaşabilir ya da seyredebilir. Bunun için kendilerine uygun paket ya da tarifeyi seçmeleri yeterli.

Buy Now:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir