Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019

Posted on

Türk Telekom bedava internet kampanyaları nelerdir? Nasıl yapılır? Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar hangileridir? Bedava internet hilesi var mı? İşte sizin için hazırladığımız detaylı bilgiler..

 

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Nasıl Olur?

 

Türk Telekom tarafından satın alınan GSM operatörü Avea hattına sahip olanlar için, oldukça cazip fırsatlar sunuluyor. Özellikle 4,5 G uyumlu akıllı cep telefonu kullananlar için, fazlasıyla seçenek mevcut. İşte bu seçenekler;

 

 • 4.5G Uyumlu Sim Kart İle 1 GB Kazanın

Sadece eski hattınızı getirerek 4.5G uyumlu Sim kartınızı alarak 1 GB bedava internetinizi 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. ”4.5G SIM” yazdıktan sonra 5555’e SMS atarak kampanyaya katılabilirsiniz.

 

 • Haftanın 2 Günü 10 GB İnternet Kullanın

Hemen 5555’e SMS atarak ”GIGA” yazın ve haftanın iki günü boyunca kullanabileceğiniz 10 GB ile doyasıya sörf yapın.

 

 • Faturasız Hatta TL Yükle ve 1 GB Kazan

Sadece Türk Telekom mobil sayfası üzerinden yapacağınız 15 TL üstü TL yükleme işlemlerinizde bir hafta boyunca geçerli 1 GB kazanabiliyorsunuz.

 

 • Numaranı Türk Telekom’a Taşı veya Yeni Hat Al 500 MB Kazan

Numarasını Türk Telekom’a taşıyan ya da yeni Türk Telekom hattı alan müşterilere anında 500 MB internet paketi sunuluyor. Katılım için ”DENEME” yazmalı ve 5555’e SMS atmalısınız.

 

 • Türk Telekom Uygulamasından Yükleme Yapın ve 1 GB Kazanın

Türk Telekom uygulamasına girerek kartla ödeme yapmak suretiyle TL yükleyin. Yalnızca TL yükleme öncesinde ”1 GB KAZAN” yazarak 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. TL bakiyesi ile birlikte hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

 

 • Türk Telekom’a Geçenlere 4 GB İnternet ve 40 TL Hediye

Türk Telekom’a hattınızı taşıdığınız zaman ”BALLI 4GB” yazarak 2070’e SMS göndermeniz gerekiyor. Bu noktada 4 GB internetin yanı sıra 40 TL değerinde konuşma ve SMS şansınız olacak.

 • Hediye İnternet Paketlerini Yükleme Yaparak Kazanın

Türk Telekom müşterileri ”HEDIYE INTERNET” yazarak 5555’e SMS atmak suretiyle kampanyaya katılabilirler. Kampanya katılımının ardından 50 TL yükleme yapmaları halinde aylık 1 GB, 100 TL yükleme yapmaları halinde ise aylık 4 GB hediye internet kazanırlar.

 

 • Her Yıl 3 GB Kazanın

Türk Telekom abonesi olarak geçirdiğiniz her yıl için firmanın hediyesi olan 3 GB internet paketini kullanabilirsiniz. Katılım için ”YILLAR” yazarak 5555’e SMS atmanız gerek.

 

 • İnternetten TL Yükleyerek 1 GB Kazanın

Yapacağınız Türk Telekom mobil yüklemeleri 30 TL üzeri olduğu takdirde haftalık 1 GB, 30 TL altında olduğu takdirde ise günlük 1 GB hediye internetinizi kazanabilirsiniz.

 

 

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

 

Mobil hattı Türk Telekom olan kullanıcıların, bedava internet sahibi olabilmelerini sağlayan çeşitli mobil uygulamalar mevcut. Bu mobil uygulamaları kullanarak, kapsama alanı içerisinde olan herhangi bir noktadan, internet hizmeti alabilirsiniz.

 

 • Sosyal Medya İçin Hediye İnternet Paketleri

”SOSYAL MEDYA” yazarak 5555’e SMS gönderin. 30 TL yükleme yaptığınız an itibariyle bedava internetiniz hattınıza tanımlanır. Böylece 1 ay boyunca kullanabilecekleri Whatsapp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB hatlarında aktif olacaktır.

 

 • Selfy İle Yükledikçe 1 GB Kazan

Selfy uygulamasını kullananlar 30 TL üzerinde yaptıkları TL yükleme işlemlerinde 1 GB hediye internet kazanırlar. Bu promosyondan aylık olarak yararlanmak mümkün.

Özellikle Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya kullanıcıları için hazırlanmış olan Selfy paketi, öğrenci ve genç kesimin ihtiyaçlarını karşılıyor. Kota sorunu olmadan fotoğraf yükleyebilir, resm ve video seyredebilirsiniz.

Son olarak şunu ekleyelim; Türk Telekom bedava internet hilesi diye bir durum söz konusu değildir. Geçtiğimiz yıl mobil ağ ayarlarından yapılan bir ekleme ile, bedava internet kullananlar olmuştu. Fakat bunun ortaya çıkması ile, Türk Telekom yazılım mühendisleri gerekli tedbiri aldı. Şu an için bedava internet hilesi diye bir durum yoktur.

Buy Now:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir